Veterinární ordinace ve Valašském Meziříčí a veterinární ordinace v Rožnově pod Radhoštěm – Tylovicích jsou zaměřeny na poskytování veterinární léčebné, preventivní a poradenské činnosti v oblasti malých zvířat chovaných ze záliby. Obě pracoviště patří mezi tradiční poskytovatele veterinárních služeb v regionu. V Rožnově pod Radhoštěm působíme od roku 1994, ve Valašském Meziříčí pak od roku 1995.

Od května 2008 jako novinku zavádíme objednávkový systém, dochází k úpravě ordinačních hodin a posílení lékařského kolektivu.

Snažíme se, aby obě naše pracoviště poskytovaly kvalitní veterinární služby na co nejlepší možné úrovni. K tomu patří také klientské služby nepřímo související s ošetřením Vašeho zvířecího kamaráda. Objednávkový systém slouží k tomu, aby byl Váš čas strávený u nás využitý opravdu efektivně. Miska s čistou vodou v čekárně pro Vaše miláčky je samozdřejmostí. Nově vybudovaná vyhrazená parkovací místa Vám ušetří zbytečné starosti s parkováním. Návštěva v naší bohatě zásobené prodejně krmiv a chovatelských potřeb uspokojí i náročného zákazníka. Pokud bude nutné přenesení probouzejícího se pacienta po operaci do vozu nebo bude objem nákupu krmiv nad Vaše síly, rádi Vám pomůžeme.